לטיפול בעור שמן\מעורב התפרצויות של פצעונים\אקנה

ג'ל ניקוי מטהר ומרענן לניקוי העור

40$ 150 מ"ל

מוס ניקוי מטהר ומרענן לניקוי העור בעדינות וביעילות עם שמן זרעי רוז-היפ אורגני מוצר ניקוי מעודן נשטף במים שאינו מקציף ולכן אינו מייבש את העור. מכיל ויטמין B3 (ניאצינמיד) המסייע לשימור לחות ולמניעת היפר-פיגמנטציה וכתמי עור. מפחית שמנוניות והתפרצות אקנה.

מתאים לכל סוגי העור, לשימוש בוקר וערב על עור לח. מסיר ביעילות איפור שאינו עמיד במים.

ויטמין B5 (פנטנול) מסייע להזנת ולהרגעת העור, שמן זרעי רוז-היפ אורגני בעל יכולת חידוש תאים, שמן אגוזי מקדמיה להזנת העור ולמניעת יובש, גליצרין צמחי לאיזון רמת הלחות של העור.

מי פנים מרעננים להרגעת ולטיהור העור

40$ 150 מ"ל

מי פנים מרעננים ומלחחים להרגעת ולטיהור העור עם שמן זרעי רוז-היפ אורגני. מי פנים מעדנים מאזנים ומתקנים מצבי חוסר לחות ויובש, מרגיעים אדמומיות ומעניקים לעור הפנים והצוואר מגע קטיפתי במיוחד. אינם מכילים אלכוהול, ומשלימים את פעולת הניקוי

לשימוש מדי בוקר וערב או בכל פעם שהעור זקוק לריענון. ניתן להשתמש על פיסת צמר גפן או לשטוף את העור ישירות במי הפנים. ניתן לקרב לאזור העיניים בזכות הנוסחה הטהורה.

HYDROVEG VV - רכיב לחות צמחי מאזן השומר על משק המים של העור ומונע יובש, נגזרת אלנטואין מרגיעה ממקור צמחי של קמומיל, שמן זרעי רוז-היפ אורגני מכבישה קרה לחידוש תאי העור ולהזנה יעילה, גליצרין צמחי הפועל כמגנט לחות לעור. מתאימים לכל סוגי העור.

הרכיבים המטפלים:

ויטמין B3 מאזן ומפחית התפרצויות של אקנה.
פרו ויטמין B5 איזון לחות.